• 19,990 

  Obok New Downtown 125i trudno przejść obojętnie. Nowa, odważna stylistyka doskonale wspó³gra z charakterem modelu, który przyciąga spojrzenia, intryguje i budzi pożądanie. Na pokładzie znajdziemy tradycyjnie przepastny schowek pod znakomicie wyprofilowaną kanapę oraz dużo miejsca na nogi. New Downtown może pochwalić się czytelnym zestawem wskaźników wzbogaconym o wyświetlacz komputera pokładowego podającego poza podstawowymi informacjami m.in. temperaturę powietrza oraz napięcie akumulatora.


 • 17,300 

  Jeśli jesteście posiadaczami prawa jazdy kategorii B od przynajmniej trzech lat i macie  stania w korkach to X-Town 125i to doskonała propozycja dla Was. Skuter oferuje bardzo wygodną pozycje za kierownicą, ale tak e na miejscu dla pasażera. Nawet wyższe osoby nie będą narzekały na brak miejsca na nogi. Wysoka szyba z przodu ochroni kierowcę przed deszczem i naporem powietrza. No i ten wygląd to nowoczesna, ale i stonowana linia skutera zwraca uwagę. Tylna lampa wykonana w technologii LED ze światłem stopu układającym się w literę X nie pozostawia wątpliwości z jakim modelem mamy do czynienia. Silnik? Nowoczesna, zasilana uk³adem wtryskowym jednostka oferuje wystarczaj¹c¹ moc, by na każdych światłach zajmować pierwsze miejsce, gdy tylko tego sobie życzysz.


 • 12,500 

  Skuter retro New Like 125 ABS linią nadwozia nawiązuje do klasycznych skuterów, a jego projekt powierzony został włoskim stylistom. Producent osiągnęli znakomity efekt  styl łącząc retro z innowacyjną technologią Zachêcaj¹cy design Lika 125, który jest owocem prac Massimo Zaniboniego, zapewnia pojazdowi szerokie grono wielbicieli. Nowoczesna, 4-suwowa jednostka napędowa o pojemności 125 cm? gwarantuje satysfakcje z jazdy, jednoczenie charakteryzuje się symbolicznym zapotrzebowaniem na paliwo.


 • 10,900 

  Skuter retro New Like 125i linią nadwozia nawiązuje do klasycznych skuterów, a jego projekt powierzony został włoskim stylistom. Producent osiągnęli znakomity efekt  styl łącząc retro z innowacyjną technologią. Zachęcający design Like`a 125, który jest owocem prac Massimo Zaniboniego, zapewnia pojazdowi szerokie grono wielbicieli. Nowoczesna, 4-suwowa jednostka napędowa o pojemności 125 cm? gwarantuje satysfakcję z jazdy, jednocześnie charakteryzuje się symbolicznym zapotrzebowaniem na paliwo.


 • 10,600 

  Agility 16+ 125 to odświeżona wersja popularnego modelu Agility City 125. Praktyczne rozwi¹zania oraz nowoczesny design sprawiają, że Agility 16+ to wymarzony kompan do codziennej jazdy oraz weekendowych wycieczek. Ten popularny skuter 125 cm3 szturmem zdobywa serca najbardziej wymagających użytkowników.

Navigation

Mój koszyk

Close
Viewed

Ostatnio oglądane

Close

Witamy ponownie!

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Quickview

Close

Categories