ul. Giżycka 7, Mrągowo
tel: +48 734 703 700
[email protected]

Pełen zakres mechaniki pojazdowej, diagnostyki, obsługi serwisowej, elektryki i elektroniki.

Skorzystaj z naszego doświadczenia.
Zawieszenie
Silnik
Układy hamulcowe
Wydech
Pomypy
Skrzynie-biegow
Zawieszenia
Silniki
Układy hamulcowe oraz kierownicze
Układy wydechowe
Pompy
Skrzynie biegów

Klimatyzacja:

Zapewniamy pełną obsługę klimatyzacji. Serwis, przeglądy, badanie szczelności azotem oraz drożność. Uzupełnisz u nas również czynnik chłodniczy. Aby zapewnić czystość całego układu wykonujemy również ozonowanie. Zapraszamy.

Wulkanizacja

Zaufaj specjalistom. Specjalizujemy się w serwisie ogumienia. U nas możesz liczyć na fachowe doradztwo i obsługę. Obsługujemy opony do aut osobowych, dostawczych, ciężarowych, rolniczych, jak i przemysłowych. Znajdziesz u nas również najlepsze ceny opon oraz największą ofertę.
W naszej ofercie poza oponami osobowymi znajdziesz również ciężarowe, przemysłowe, rolnicze, do motorów, quadów i wiele więcej.

TPMS – Tire Pressure Monitoring System, to system monitorujący ciśnienie w oponach. Czujniki ciśnienia występują już w większości modeli samochodów, dla Ciebie możemy zaprogramować nowy czujnik, zdublować oryginalny, lub sprawdzić poprawność działania systemu

Likwidacja szkód

Współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi. Jeśli szukasz warsztatu gdzie możesz naprawić samochód bezgotówkowo z ubezpieczenia to dobrze trafiłeś. Zajmiemy się również rozliczeniem z firmami ubezpieczeniowymi.

Navigation

Mój koszyk

Close
Viewed

Ostatnio oglądane

Close

Witamy ponownie!

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Quickview

Close

Categories